O nás

O zakladateľovi

40-ročné skúsenosti v poľnohospodárstve, pestovaní plodín a rozvoji tohto odvetvia. Zakladateľ vyštudoval som Agronomickú fakultu Poľnohospodárskeho ústavu.

Svet živých rastlín a zeleniny vie oceniť jeho snahu krásnymi farbami kvetov či zdravou prírodnou zeleninou a ovocím.

Rozhodol som sa podeliť o svoju vášeň a radosť s ostatnými vytvorením spoločnosti Vestech.


Klimatické zmeny, lejaky, krupobitie, znečistenie životného prostredia, kyslé dažde nás podnietili k vytvoreniu výrobnej linky polykarbonátových tunelov VestAgro. Naše skleníky vytvárajú ideálne a bezpečné podmienky pre starostlivosť a správny vývoj rastlín.

O produktoch

Naše produkty môžu urobiť radosť nadšencom čerstvej zdravej zeleniny a ovocia, ako aj ľuďom, ktorí si z pestovania zeleniny, kvetov a ovocia urobili životný štýl.
Naša ponuka zahŕňa malé domáce skleníky od 4 m2 z kovových profilov, ale vieme postaviť aj veľké skleníky niekoľko stoviek metrov štvorcových z ľahkých kovových konštrukcií (LSTK).
Naše produkty VestAgro sú veľmi obľúbené, veľa ľudí nákupom našich produktov rýchlo ocenilo vysokú kvalitu našich skleníkov. Široká škála našich produktov umožňuje každému zákazníkovi nájsť si niečo pre seba. Zakúpené skleníky doručujeme osobne, radi poradíme s montážou, máme skúsený tím, ktorý odpovie na akékoľvek otázky.

Neustále rozvíjame našu spoločnosť, aby sme oslovili viac zákazníkov, veľký záujem o naše produkty na našom trhu a túžba nakupovať skleníky na iných európskych, škandinávskych a iných trhoch. Garantujeme vysokú kvalitu výrobkov, dobre chránené proti korózii zinkovým povlakom a najnižšiu cenu. Robíme to už dlhé roky v krajinách ako Česká republika, Slovensko, Dánsko, Estónsko, Litva, Lotyšsko, Ukrajina či Poľsko.

Okrem skleníkov v nami zvolenom záhradníckom podnikateľskom smere vyrábame a ponúkame našim klientom aj sudové sauny, polykarbonátové platne, rámovo-modulové drevené letné domy. Pozývame Vás na nákup a spoluprácu!!! S pozdravom Vestech group!

Potrebujete skleník alebo saunu?

Ozvite sa nám ešte dnes cez náš kontaktný formulár alebo si nezáväzne objednajte cez náš objednávkový online obchod.